موجودی
filter
همه نوع...


پخش کننده دی وی دی

خرید پخش کننده دی وی دی به صورت قسطی

کلمه دی‌وی‌دی (DVD) مخفف عبارت Digital Versatile Disc به معنی "دیسک دیجیتالی همه کاره" یا Digital Video Disc به معنی "دیسک دیجیتالی ویدئوای" است. DVD نوعی دیسک ذخیره سازی است که در سال ۱۹۹۵ توسط جمعی از شرکت‌‌ها از جمله فیلیپس، سونی، توشیبا و پاناسونیک طراحی و توسعه داده شد. این رسانه می‌‌تواند هر نوع داده دیجیتالی را بر روی خود ذخیره کند از جمله داده‌‌های دیجیتالی می‌‌توان به نرم افزارها، ویدئوها، آهنگ‌‌ها و سایر فایل‌‌ها اشاره کرد

انواع دستگاه دی وی دی پلیر

معمولا انواع دستگاه پخش کننده دی وی دی فارغ از نوع برند و شرکت تولیدی بر حسب ویژگی هایشان دسته بندی می شوند. به عنوان نمونه برخورداری از خروجی HDMI برای اتصال به تلویزیون و یا مجهز بودن دی وی دی پلیر به دالبی دیجیتال و پورت USB اصل ترین فاکتورهای انتخاب دستگاه دی وی دی پلیر است.

قابلیت های بهترین برندهای دستگاه دی وی دی پلیر (DVD-Player)

معرفی بهترین تولید کنندگان دستگاه DVD کار چندان دشواری نیست. سه برند متبحر و با سابقه در زمینه تولید دی وی دی پلیر شرکت های سامسونگ (Samsung)، سونی (Sony) و ال جی (LG) هستند که دائما با بهتر کردن کیفیت و افزودن قابلیت های جدید با یکدیگر رقابت می کنند. دی وی دی پلیر سامسونگ قابلیت پخش فیلم با انواع فرمت ها را دارد. یکی از نکاتی که در مورد پخش کننده سامسونگ به چشم می آید، ظاهر شیک و در عین حال ساده آن است. تقریبا تمام مدل های دی وی دی سامسونگ ازخروجی LAN HDMI وUSB برخوردارند. همپنین باید توجه داشت کهLAN امکان دسترسی شما به محتواهای آنلاین را فراهم می کند. از مدل های پرفروش و باکیفیت دیگر می توان به دی وی دی پلیر مارشال اشاره کرد.

مدرن ترین ظاهردر بین انواع دستگاه DVD متعلق به دستگاه پخش سونی (Sony) است. ویژگی های دی وی دی پلیر سونی تا حدود زیادی مشابه دستگاه dvd سامسونگ (Samsung) است. انتخاب دستگاه پخش از بین این برندها بستگی به سلیقه و تجربه کاربر از محصولات کاربر دارد.

برند ال جی (LG) برند نام آشنای و مورد اعتماد دیگری در زمینه تولید محصولاتی مرتبط با تکنولوژی نظیر دستگاه پخش دی وی دی است. محصولات ال جی نیز از عنصر سادگی و زیبایی دستگاه dvd بی بهره نیستند. قیمت دی وی دی پلیر این سه برند با توجه به زیبایی و کیفیتی که دارند معقول به نظر

 می رسد

خرید پخش کننده دی وی دی به صورت اقساطی در کاپیلا

مشاهده بیشتر