دسته بندی محصولات
filter
بسته حمایتی 1
سوسیس مخلوط باربیکیو،45%گوشت قرمز+35%گوشت مرغ آرین
کالباس پاسترامی آرین
سوسیس مخلوط،45%گوشت مرغ+25%گوشت قرمز با طعم دودی آرین
کالباس کردن بلو آرین

بسته حمایتی 1

15%5,000,0003,950,000ریالمشاهده جزییات

خوردن و اشامیدنی


امروزه در دنیا، روابط اجتماعی یکی از اصول و شرایط  پیشرفت در هر زمینه‌ای می‌باشد.  برخورداری از روابط صحیح، رعایت اصول ادب و نزاکت اجتماعی، آداب غذا خوردن، ارتباط کلامی و حتی راه رفتن، خندیدن و بسیاری از رفتارهای روزانه نه تنها برای فرد و مجموعه ارزش به حساب می آید بلکه توجه به آن ضروری و واجب نیز هست.

از هنگامی‌که تصمیم می‌گیرید به رستوران بروید تا وقتی‌که بعد از صرف غذا آنجا را ترک می‌کنید عوامل زیادی برای رعایت و توجه شما وجود دارد؛ از نوع پوشش شما گرفته تا نحوه برخوردتان با گارسون‌ها، همگی دارای آداب و اصولی است که باید آن را یاد گرفته و رعایت کنید. در لیست زیر چند نکته از آداب غذا خوردن در رستوران را مورد بررسی قرار داده ایم:

۱) برای انتخاب رستوران بهتر است طبق اولویت غذایی و بودجه موردنظر خود تصمیم‌گیری کنید. سایت‌های تخفیف و آگهی‌های عمومی ممکن است همیشه محل خوبی برای پیدا کردن رستوران مناسب شما نباشند. به وب‌سایت‌ رستوران‌ و یا سایت‌های مقایسه‌ای که توسط مشتریان کامنت‌گذاری می‌شوند مراجعه کنید، چرا که بعد از رفتن به رستوران زمان تغییر نظر و یا گله و شکایت از کیفیت یا قیمت غذا نیست.

یکی از اصول اولیه برای غذا خوردن در رستوران این است که قبل از مراجعه به آن در مورد کیفیت و قیمت غذا پرس‌وجو داشته باشیم. مشتریانی که پس از رفتن به داخل رستوران و مواجه‌شدن با منو تصمیم خود را به دلایلی مانند منطبق نبودن با ذائقه یا متناسب نبودن هزینه عوض می‌کنند، اولین اصل آداب غذا خوردن در رستوران که انتخاب صحیح رستوران است را رعایت نکرده‌اند.

۲) در انتخاب رستوران به نوع غذاها دقت کنید. برای مثال نمی‌توان پس از رفتن به یک رستوران سنتی توقع سرو یک غذای مدرن گیاهی را برای خود داشته باشید! بنابراین اگر عادات غذایی خاصی مانند گیاه‌خواری دارید بهتر است این نکته را مدنظر قرار دهید.

۳) لباس مناسب بپوشید. اگر قصد دارید در یک رستوران لوکس غذا بخورید بهتر است از لباس‌های رسمی‌تر استفاده کنید. اگر برای اولین بار است که به رستوران می‌روید، دیدن وب‌سایت و عکس‌های آن به شما کمک می‌کند که از جو داخلی با توجه به نوع دکور مطلع شوید. به خاطر داشته باشید در هر شرایطی لباس شما نباید راحتی‌تان را سلب کند. غذا خوردن در یک پوشش تنگ یا ناراحت، تجربه بدی را رقم خواهد زد.

یکی دیگر از نکات اساسی در آداب صحیح غذا خوردن رعایت کردن بهداشت در پوشاک است، بنابراین لباس‌های تمیز و مرتب را انتخاب کنید. در طول مدت صرف غذا همراهانتان در فاصله‌ای به‌اندازه یک میز کنار شما نشسته‌اند و برای دیدن لباس‌های شما و متوجه شدن مرتب بودن و یا نبودن آن‌ها زمان کافی در اختیار دارند. بهتر است از یک عطر ملایم به میزان متناسب نیز استفاده کنید.

هر چه زود تر عضوی از خانواده کاپیلا شوید .

مشاهده بیشتر