دسته بندی محصولات
filter
کیف چرمی آناویز
مخمل ژاکارد پشت کتان تُرک
بارانی کتان طرح دار🔶
توئید پشمِ تُرک🔶
شانل تُرک🔶

کیف چرمی آناویز

15%3,800,0003,002,000ریالمشاهده جزییات

کتاب و لوازم تحریر و هنر

خرید اقساطی کتاب و لوازم تحریر و هنر در فروشگاه کاپیلا

همواره و عادتا واژه هنر تداعی زیبایی و جمال می نماید به گونه ای که همه مفهوم هنر در بنای وجیه کلمه زیبا و زیبایی یک جا خلا صه شده و توسعه زیبایی، همه مفهوم هنر را فرا می گیرد. گویی که هنر در واقع مترادف کلمه زیبایی است به نظر می رسد که اگر این واقعیت نیز حقیقت داشته باشد خلقت و آفرینش سراسر همه هنر خداوند است زیرا خداوند جمیل است و جز جمال خلق نمی کند. بنابراین در تعریف اختصاری کلمه هنر می توان گفت: هنر ما در زیبایی و زیبایی مولود، در هنر است. در رابطه با واژه تربیت می توان بیان نمود که جریان هدفدار و آگاهانه ای است برای شکوفا کردن و به فعلیت درآوردن استعدادهای درونی انسان و بروز آن، فطرتی که بشر براساس آن آفریده شده است شناخت موضوع تربیت انسان و زمینه های رشد و شکوفایی او از جمله مقدمات است برای رسیدن به مقصد که همانا تحول انسان می باشد که بدون شناخت دقیق از زمینه و استعدادهای او موفقیتی در امر پرورش حاصل نخواهد شد.
انسان همه وقایع را از طریق حواس پنجگانه خود برحسب تکرار و عادت دریافت می کند و در حقیقت همه چیز را با چشم و گوش سرمی گیرد و درحالی که همه اینها دریافت واقعیات است و نه الزاما ادراک حقایق.
ادراک حقایق علا وه بر حواس خامسه، باید که با گوش و چشم سر نیز پردازش شود تا انسان معنای زلا ل حقیقت حق را استدراک نماید.
هنر نوعی رستگاری است که ما را از خواستن یعنی نوعی درد و رنج، آزادی می بخشد. به کلا می از بتهوون در بیان نقش هنر در تربیت و کارکردهای آن می پردازیم که می گوید:«هنر من باید برای سعادت بیچارگان اختصاص یابد.»

پرفروش ترین کتاب های چاپی

عشق به کتاب دنیای خودش را دارد. مطالعه علاوه بر افزایش سلامتی مثل تقویت حواس، حافظه، گسترش دامنه لغات و کاهش خطر ابتلا به آلزایمر، به شما اجازه می‌‌دهد تا تخیل‌تان را در دنیای دیگر و به بیرون از این زندگی پر استرس پرواز دهید. همه افراد در دنیای مدرن امروزی فرصت مطالعه کردن را دارند و دامنه بسیار گسترده‌ای برای انتخاب اینکه چه‌‌‌‌‌‌‌ چیزی مطالعه کنند دارند. از کتاب داستان، رمان، فلسفه، شعر، ادبیات و عرفان گرفته تا روانشناسی، سیاست و جامعه شناسی، کافیه انتخاب کنید کی و از کجا کتاب‌تان را تهیه کنید؛ به روش سنتی از کتاب‌ فروشی‌های قدیمی معروف خرید می‌کنید یا به صورت اینترنتی و آسان‌تر، از فروشگاه اینترنتی سفارش می‌‌دهید.
انتخاب موضوع کتاب

کتاب‌ها از نظر موضوع به ده‌ها دسته تقسیم می‌شوند؛ شاید بتوان گفت حداقل به 30 دسته کلی که شامل کتاب ادیان، اقتصاد و مدیریت، علمی و اجتماعی، حقوق، زبان، منطق، سلامت و بهداشت، کتاب کودک و نوجوان، اطلاعت عمومی، کتاب‌های درسی مثل کنکوری و دانشگاهی، هنر، فنی و مهندسی، آموزشی (مثل زبان یا آشپزی)، رمان و غیره می‌شود. این بستگی به شما دارد که در پایان روز وقتی به خانه رسیدید دوست دارید چه نوع کتابی را در چه قالبی در دست بگیرید و بخوانید. برخی دوست دارند کتاب چاپی خود را در دست بگیرند و با هر بار ورق زدن بوی نوستالژیک کاغذ را احساس کنند و بعضی دیگر نسخه الکترونیکی را ترجیح می‌دهند.

لوازم و تحریر

 دستگاه پانچ کاغذ

یک وسیله کاربردی و مهم برای دفاتر اداری‌ست و چون با فشار دست کار می‌کند باید از یک برند معتبر خریداری شود. همچنین شیوه استفاده بدین شکل است که جهت قرار دادن اسناد و اوراق اداری درون پوشه باید از قسمت مورد نظر آنها را سوراخ کنید تا برگه‌ها از پوشه بیرون نریزند.

گیره و کلیپس کاغذ

برای اینکه میز کاری شما منظم باشد و برای فرار از شلوغی روی میز و جدا کردن برگه‌های اداری یک وسیله کاربردی‌ست که هزینه چندانی ندارد؛ همچنین یکی از لوازم اداری مهم جهت بایگانی کردن اوراق است که گیره کاغذ ده برگه و کلیپس تعداد بیشتری برگه را نگه می‌دارند.

خودکار و روان نویس

بدون‌شک برای نگارش، نکته‌برداری و یادداشت مباحث مهم کاری به یک قلم نیاز پیدا می‌کنید که خودکار کاربردی‌ترین آنهاست. این نوشت‌افزار قیمت چندانی ندارد اما اگر قصد تهیه این کالا را برای شرکت دارید بهتر است بصورت عمده خرید کنید زیرا مصرف آن بالا است.

تخته و ماژیک وایت برد

در نشست‌های کاری مهم گاهی‌اوقات لازم است که نکات و چارت‌های سازمانی را بر روی تخته ترسیم کنید و موضوع مورد بحث را برای مخاطبان توضیح دهید، پس وجود تخته و ماژیک وایت‌برد در اتاق جلسات امری ضروری‌ست.

زونکن

در بسیاری از ادارات اوراق و اسناد براساس یک تاریخ مشخص بایگانی می‌شوند که بهترین شیوه ممکن استفاده از زونکن است. بدین‌صورت که برگه‌ها را پانچ می‌کنید و درون آن قرار می‌دهید؛ همچنین در قسمت عطف آن امکان یادداشت موضوع و تاریخ وجود دارد.

کاغذ A4

کاغذ در وزن‌های متفاوت جهت استفاده در دستگاه کپی، پرینتر و یادداشت‌برداری به بازار عرضه می‌شود. در حقیقت یکی از لوازم اداری پر مصرف انواع کاغذ در رنگ‌های مختلف هستند که رنگ سفید این کالا در ادارات طرفدار بسیار دارد.

استامپ

جعبه کوچک فلزی یا پلاستیکی که قسمتی آغشته به جوهر دارد و روی میز همه کارمندان اداری قابل مشاهده است. اگر قصد مهر زدن برروی اسناد و مدارک را داشته و یا با ارباب رجوع سروکار دارید که نیاز به انگشت زدن او برروی مدارک است حتما باید یک استامپ و جوهر جهت شارژ کردن آن در کشوی میز خود داشته باشید.

خرید آنلاین انواع کتاب از کاپیلا

در فروشگاه اینترنتی کاپیلا انواع کتاب‌ها و لوازم وتحریر و هنر معروف و قدیمی تا کتاب‌های جدید و خواندنی، از معروف‌ترین نویسندگان تا نویسندگان تازه‌کار، برای فروش اینترنتی موجود است. مثل کتاب رستاخیز مردگان، راز، دو قرن سکوت، شاه نعمت‌الله ولی، هرگز نگو هرگز، کوری و کتاب‌های نویسندگانی مثل صادق هدایت و جرج اورول که بسیار پرطرفدار هستند را می‌توانید در چاپ‌های مختلف خریداری کنید. عادت کتاب‌ خواندن را از کودکی به کودکانتان آموزش دهید تا در آینده نتیجه ثمربخش آن را مشاهده کنید. از کاپیلا می‌توانید کتاب چاپی و غیر چاپی را با قیمت ارزان خریداری کنید و در مناسبت‌های مختلف از تخفیف‌های کتاب نیز استفاده کنید

مشاهده بیشتر