product-image
product-image
product
product
product
product

دیگ زودپز پرسی غیور 8 لیتری 10 نفره

like
دسته بندی:لوازم پخت و پز
  (557) / 4.7
  • موجود در انبار صلح کارتexistance
  • تحویل حداقل تا یک هفتهshipped
ریال0
نظرات کاربران
مشخصات فنی
نقد و بررسی

زودپز

انسان مدرن نسبت به گذشتگان خود درگیری‌ها و مشغولیت‌های بیشتری دارد و همین باعث شده است وقت کمتری برای کارهای روزمره داشته باشد. تکنولوژی همانطور که در زمینه‌های مختلف به کمک انسان آمده در آشپزخانه هم کار او را راحت‌تر کرده است. گجت‌های کاربردی جدیدی مانند زودپز و پلوپز برقی جای دیگ و قابلمه‌های قدیمی را گرفته‌اند و بهتر است به جای یک سرویس کامل دیگ استیل و چندین ماهیتابه با سایزهای مختلف بودجه‌تان را خرج یک دیگ زودپز سه کاره و یک پلوپز مناسب کنید. این روزها بسیاری از زودپزها یک درب پیرکس دارند که امکان استفاده از آن‌ها به‌عنوان قابلمه را هم فراهم می‌کند. همچنین لازم نیست به‌سراغ دیگ‌های زودپز بزرگ بروید یک دیگ ۶ لیتری کافی است. مدل‌های زودپز دوقلو هم در بازار وجود دارند که یکی بزرگتر و یکی کوچکتر است و برای مثال اگر خانواده‌ی کوچکی دارید می‌توانید بر اساس نیازتان یک زودپز ۶ لیتری مخصوص وقتی که مهمان دارید و یک زودپز 3 لیتری برای آشپزی خانگی خودتان داشته باشید. البته به خاطر داشته باشید استفاده از زودپز را باید به‌درستی انجام دهید. بهتر است از زودپز با دسته‌ی کلیپسی استفاده کنید تا بسته و باز کردن زودپز راحت‌تر انجام شود. همچنین باید قبل از بازکردن زودپز بخارگیری را انجام دهید در غیر این صورت امکان ترکیدن این وسیله و ایجاد خسارات جبران ناپذیر وجود دارد.

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠
انواع دیگ زودپز 

تنوع زودپز در بازار زیاد است و انواع دیگ زودپز را با جنس‌های مختلف و اندازه‌های متفاوت می‌توانید در اختیار داشته باشید. زودپزها از نظر جنس بدنه به سه دسته‌ی اصلی تقسیم می‌شود:
•    زودپز آلومینیومی
•    زودپز استیل
•    زودپز چدنی
حجم زودپزها برای مصارف خانگی هم متفاوت است. شما می‌توانید از یک زود پز دولیتری تا یک نمونه‌ی ده لیتری را بر اساس اولویت‌هایتان انتخاب کنید.


تولیدکنندگان معروف انواع دیگ زودپز

برندهای معتبر لوازم خانگی در سراسر دنیا اقدام به تولید انواع زودپز برقی با کیفیت کرده‌اند. زودپز آلمانی فلر یا جی پاس گزینه‌های مطمئنی هستند و تفال فرانسه، دسینی و پاناسونیک هم زودپزهای بسیار باکیفیتی را بازار مصرف در اختیار کاربران گذاشته‌اند. یکی دیگر از زودپزهای خوبی که می‌توانید انتخاب کنید زوپز ترکیه‌ای جی فی نی است که طراحی و رنگبندی خاصی دارد.